Gabinet Urody

Henna Pudrowa

Odpowiednio wyregulowane i wystylizowane brwi są piękną ramą dla twarzy, jeśli chcesz aby taki efekt towarzyszył Ci nawet do kilku tygodni zapraszamy na zabieg henny pudrowej. Henna pudrowa to koloryzacja brwi naturalnymi preparatami pochodzenia roślinnego, a jej wyjątkowość polega na niezwykłej trwałości rysunku brwi wykonanego tą metodą. Efekt na skórze utrzymuje się do ok. 14 dni, a na włoskach nawet do 5 – 6 tygodni. Oprócz walorów wizualnych, dzięki prostemu, naturalnemu składowi oraz zawartości minerałów, a także witamin ten rodzaj henny pielęgnuje skórę i włoski. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie indywidualnie dobrać kolor oraz odcień henny do każdej klientki.

Wskazania:

  • chęć uzyskania bardziej trwałego rysunku brwi
  • potrzeba odżywienia włosków i skóry brwi
  • zabieg dedykowany osobo, które chcą rano zaoszczędzić trochę czasu przy wykonywaniu makijażu
  • indywidualnie dopasowany kolor oraz odcień henny

Henna proszkowa i żelowa

Dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z hennowaniem brwi oraz rzęs polecamy tradycyjną hennę proszkową oraz żelową. Różnica między nimi polega na stopniu ich trwałości.

Wskazania:

  • chęć delikatnego i subtelnego podkreślenia rzęs
  • chęć podkreślenia brwi

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Większość kobiet marzy o długich, podkręconych i gęstych rzęsach. A rzadko która ma takie naturalne. Zbliżony efekt możemy osiągnąć dzięki niektórym tuszom do rzęs, ale utrzymuje się on niestety tylko i wyłącznie do chwili kiedy musimy zmyć maskarę. Istnieją jednak proste sposoby na to, aby móc się takimi cieszyć. Zagęszczanie rzęs cieszy się coraz większym powodzeniem.

W naszym gabinecie  przedłużamy rzęsy metodą 1:1, czyli do jednej naturalnej rzęsy przy użyciu specjalnie dobranego kleju przyklejamy jedną sztuczną.

Dla tych, które oprócz dodatkowej długości, podkręcenia i ciemniejszego koloru rzęs chciałyby dodać im objętości polecamy metodą przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 2D:3D oraz 4D:6D. W metodzie 2D:3D do jednej naturalnej rzęsy przyklejamy od 2 do 3 sztucznych, a w przypadku tej drugiej do jednej naturalnej rzęsy przyklejamy od 4 do 6 sztucznych. Zalecany jest uzupełnianie ubytków po ok 2 tygodniach, aby móc cieszyć się efektem przez dłuższy czas. Przy jednorazowej aplikacji bez uzupełniania, sztuczne rzęsy powinny utrzymywać się ok 4 – 6 tygodni. 

Wskazania:

  • chęć wydłużenia, podkręcenia i zagęszczenia rzęs
  • chęć zaoszczędzenia czasu przy porannym makijażu