Gabinet Urody

Kwasy

Peeling chemiczny to nałożenie na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeni u. Skuteczność tej metody polega na możliwości regulacji poziomu złuszczania – dobierając odpowiednie proporcje substancji aktywnych możliwe jest usunięcie poszczególnych warstw naskórka. Stąd, wyróżnia się złuszczanie powierzchniowe, a więc bardzo łagodne, w obrębie naskórka, średniogłębokie- obejmujące cały naskórek i górną warstwę skóry właściwej oraz głębokie – sięgające nawet do głębszych warstw skóry właściwej.

W naszym Gabinecie posiadamy zabiegi z AzAc Peel, Photo-Aging Peel oraz Peel Mission.

AzAc czyli peeling z kwasem azelainowym. Jest to przełomowy zabieg, skierowany dla osób borykających się z trądzikiem różowatym oraz pospolitym, niezależnie od wieku.
Photo-Aging Peel to peeling dla skóry z przebarwieniami i objawami fotostarzenia. Zabieg jest wskazany zwłaszcza w przypadku cery dojrzałej, wrażliwej, naczyniowej, szarej, zmęczonej, niedotlenionej oraz z utratą jędrności i elastyczności.

Peel Mission marka, której nie mogło zabraknąć w naszym Gabinecie. Firma wiedzie prym wśród producentów peelingów chemicznych. W oparciu produkty Peel Mission, a zwłaszcza o monokwasy można opracować najlepszy, indywidualny program pielęgnacji w walce z niechcianymi zmarszczkami, redukcją blizn, przebarwienia, objawami trądziku pospolitego i różowatego. Zabiegi oparte na tej marce nie tylko redukują objawy, ale przeciwdziałają powstaniu nowych defektów skórnych, pozwalając cieszyć się piękną, nieskazitelną cerą.

Wskazania:

  • przebarwienia skóry i zmiany barwnikowe, takie jak widoczne piegi czy plamy
  • utrata jędrności skóry, jej starzenie i pojawianie się zmarszczek
  • trądzik, zaskórniki i inne niedoskonałości
  • blizny, rozstępy
  • rogowacenie naskórka i wyraźna suchość skóry