Gabinet Urody

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to nieinwazyjny kosmetyczny zabieg, który polega na wprowadzaniu aktywnych substancji bezpośrednio w skórę za pomocą mikroigieł. Jest to metoda, która wykorzystuje mikronakłucia w celu dostarczenia składników odżywczych, witamin, minerałów, a czasami także leków bezpośrednio do warstwy skóry właściwej.
Cena od: 200 zł

Może być stosowana w różnych celach, takich jak:

  • poprawa ogólnego wyglądu skóry,
  • redukcja zmarszczek i linii mimicznych,
  • zwiększenie elastyczności i jędrności skóry,
  • usuwanie przebarwień, redukcja blizn i rozstępów,
  • redukcja przebarwień skóry,
  • nawilżenie skóry i redukcja objawów starzenia się skóry.

Jest często stosowana w terapii łysienia, gdzie składniki aktywne są wprowadzane w skórę głowy w celu stymulacji wzrostu włosów.

Czas utrzymywania się efektów zabiegu
Zależy od indywidualnych czynników, takich jak reakcja organizmu, rodzaj skóry oraz stosowane substancje. Regularna seria zabiegów, zwykle co kilka tygodni, jest zalecana dla osiągnięcia trwałych rezultatów. Efekty mezoterapii mikroigłowej, w tym usuwanie przebarwień, mogą utrzymywać się przez kilka miesięcy. W celu utrzymania długotrwałych rezultatów mogą być konieczne regularne zabiegi uzupełniające.

Przeciwwskazania do zabiegu obejmują:
Aktywną infekcję skóry, skłonność do bliznowacenia, alergię na składniki stosowane w mezoterapii, ciążę i okres karmienia piersią, choroby autoimmunologiczne, nowotwory skóry oraz przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub istniejących przeciwwskazań, zawsze należy skonsultować się z lekarzem lub specjalistą od kosmetologii przed przystąpieniem do zabiegu mezoterapii mikroigłowej.
Zapraszamy na zabieg do naszego gabinetu w Rzeszowie!